O QUICKO

Płatności zbliżeniowe

Nieustanny rozwój płatności zbliżeniowych MasterCard PayPass w Polsce i w Europie umożliwia rewolucyjne zmiany na rynku płatności. Kartami zbliżeniowymi można już płacić w autobusach, biletomatach, supermarketach na stacjach benzynowych, w małych sklepach detalicznych, kinach i w wielu innych miejscach. Rewolucja zbliżeniowa powoduje, że płacimy już nie tylko kartami plastikowym, ale również telefonami z antenami NFC, naklejkami i innymi gadżetami.

Projekt QUICKO

Został uruchomiony, aby umożliwić płatności zbliżeniowe MasterCard PayPass dowolnymi urządzeniami i gadżetami. W ofercie mamy breloki, zawieszki, bransoletki, nakładki. Opracowywujemy też z partnerami i klientami dowolne kształty urządzeń płatniczych na zamówienie. Nasze produkty kierowane są do banków, klubów sportowych, organizatorów festiwali i innych imprez masowych, operatorów komórkowych, organizacji płatniczych, instytucji pieniądza elektronicznego i innych.

W maju 2012 Quicko uzyskał Letter of Approval 2012 organizacji MasterCard uprawniający do produkcji urządzeń wykorzystujących technologię MasterCard PayPass z wykorzystaniem kart Austria Card.

We wrześniu 2013 Quicko uzyskał Letter of Approval 2013 organizacji MasterCard uprawniający do produkcji urządzeń wykorzystujących technologię MasterCard PayPass z wykorzystaniem kart Gemalto.

Urządzenia płatnicze Quicko

Wszystkie urządzenia Quicko są kompatybilne względem siebie, czyli umożliwiają przekładanie swojej karty płatniczej MasterCard PayPass z jednego gadżetu do drugiego. Dzięki temu partnerzy mogą uruchamiać sprzedaż różnych typów urządzeń, a klient zawsze posługuje się jedną kartą płatniczą – debetową, przedpłaconą lub kredytową. Personalizacja kart jest zautomatyzowana i może być dokonywana w dowolnym centrum personalizacji kart płatniczych MasterCard. Ceny urządzeń zaczynają się od 1 euro za sztukę.

W naszej ofercie jest również rozwój urządzeń płatniczych i multifunkcyjnych na zamówienie. W czasie takich projektów pracujemy z klientem nad designem, wyborem materiałów, kolorystyką i przygotowaniem produkcji urządzeń, które będą wykorzystywane wyłącznie przez klienta. Odpowiadamy również za certyfikację nowych projektów przez organizację płatniczą MasterCard lub Visa.


Rozwój

Nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych funkcjonalności urządzeń Quicko. Zakończyliśmy już prace nad integracją technologii mifare z technologią płatniczą. W swojej ofercie mamy systemy płatniczo-identyfikacyjne, które mogą być wykorzystywane przez naszych partnerów w czasie imprez masowych, projektów ze szkołami i uczelniami itp. Ponadto rozwijamy wielofunkcyjne urządzenia wykorzystujące technologie mobilne, bluetooth 4.0, pedometr, zegarek, GPS, termometr itp.

Skontaktuj się z nami  w celu opracowania własnego gadżetu zbliżeniowego, rozszerzenia portfolio produktów i odróżnienia się od konkurencji.